STOKBUD - O FIRMIE

Firma zrodzona z pasji, doświadczenia i kapitału, tak w skrócie można powiedzieć o STOKBUD Sp. z o.o.

Stworzona by budować w zgodzie ze sztuką, estetyką i oczekiwaniami. To niby takie proste, ale wciąż nie tak często spotykane przy większości inwestycji, gdzie wciąż głównym doradcą jest rachunek ekonomiczny.

Siedziba firmy StokBud Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Legionowa 30 lok. 106A, 15-281 Białystok

NIP: 542 339 12 52

KRS: 0000822119

Logo Stokbud
Monika Zimnoch-2
Monika Zimnoch

Prezes StokBud Sp. z o.o. – magister Zarządzania – lat 41 – przedsiębiorca i współwłaściciel hurtowni AGD, inwestor na rynku nieruchomości komercyjnych, pasjonat budownictwa i wnętrzarstwa.

“Pewnie nie do końca odnalazłabym się w budowie mieszkań. Decydując się na tą inwestycję przyświecał nam cel zbudowania prawdziwego domu. Sama mam jeszcze świeże emocje sprzed kilku lat kiedy to budowałam nasz
rodzinny dom, przy kolejnych inwestycjach doszło również doświadczenie.
Dziś staram się połączyć ciepło związane z emocjami jakie w każdym budzi
posiadanie własnego domku z ogródkiem, z czymś o co często dość
niesprawiedliwie nie podejrzewa się kobiety, czyli chłodną analizą
ciepła fizycznego rozumianego jako: efektywna instalacja grzewcza,
energooszczędne wykończenie, sprawna wentylacja czy rekuperacja. Jestem
przekonana, że wnikliwość i spostrzegawczość, to moje cechy, które
niejednokrotnie pozytywnie wpłynęły na efekt końcowy inwestycji.”

Zbigniew Kalinowski

Wiceprezes StokBud Sp. z o.o. – magister inżynier ogrzewnictwa i wentylacji – ekspert z dziedziny obrotu nieruchomościami.

“To co mam najcenniejsze to setki doświadczeń ze spotkań i transakcji z Klientami, a szczególnie cenię te powracające do mnie osoby, które nie tylko wyszukują z moją pomocą swojego idealnego miejsca, ale również w zaufaniu powierzają mi sprzedaż swojego starego mieszkania. To na co najbardziej zwracam uwagę to fakt, że ściany można przemalować, a nawet często przesunąć, ale jak sama nazwa wskazuje ‘nieruchomość’ jest nieodzownie związana z usytuowaniem. Dlatego dla mnie rozważania każdej nieruchomości zaczynają się od lokalizacji: dobry utwardzony dojazd, dogodne połączenia (również komunikacją miejską), szkoła, sklep, miejsce do spacerów i sportu – to wszystko decyduje o komforcie życia na następne kilkadziesiąt lat. Dlatego też przy wyborze lokalizacji w ogóle nie biorę pod uwagę czynnika ‘szybko’, a jedyne co się liczy to wybrać DOBRZE”

Zbigniew Kalinowski-stokbud
Jarosław Zimnoch-stokbud
Jarosław Zimnoch

lat 42 – magister Zarządzania, przedsiębiorca i współwłaściciel hurtowni AGD.

“Na co dzień pracuję w arkuszu kalkulacyjnym i dbam oto aby inwestycje były posadzone na solidnych fundamentach, również tych finansowych. Obecna inwestycja w lwiej części finansowana ze środków własnych takie fundamenty posiada. Mi pozostaje zadbać, aby założenia budżetowe i terminowe były realizowane zgodnie z harmonogramem, a współpraca z Klientami i bankami przebiegała sprawnie i systemowo.”

Marek Karwowski

Wiceprezes StokBud Sp. z o.o. – lat 52 , praktyk i ekspert w dziedzinie instalacji sanitarnych.

“Przy całym zaufaniu do wybranych podwykonawców, wiem jak ważną rolę na każdej inwestycji pełni dodatkowa para oczu, sprawdzająca jakość wykonania na każdym etapie prac. Na szczęście doświadczenie z setek odwiedzanych budów sprawia, że udaje mi się większość możliwych konfliktów wyeliminować zanim się jeszcze pojawią.”

Marek Karwowski-stokbud-com
Call Now ButtonZadzwoń do nas!