Lokalizacja

Dobre drogi, miłe sąsiedztwo, bliskość szkoły, przystanku i sklepu – a z drugiej strony cisza, spokój, intymność, przytulność. Idealna lokalizacja musi zawierać to wszystko, dlatego tak trudno ją znaleźć. Często też godzimy się na kompromisy, które z czasem stają się uciążliwościami. Co gorsze, czasem zafascynowani tym co widać, całkowicie zapominamy, że to jedynie czubek góry lodowej. A przecież dostępność mediów – media, stosunki majątkowo-prawe, gospodarka wodna, skład gruntu – to wszystko musi być (i w tym przypadku zostało) dokładnie sprawdzone przed tak ważną inwestycją.

Niewodnica - wizualizacja 2a-stokbud

Ale Pomówmy Konkretnie:

Niewodnica - wizualizacja 3
Co nam daje Przytulna Niewodnica?

Dobry dostęp do Białegostoku – dwupasmówką koło stadionu, lub wyremontowaną drogą przez Klepacze. Mówiąc realnie od centrum Białegostoku dzieli nas zaledwie 15 minut.

Z drugiej strony – zacisze, tereny zielone, rekreacja, spokój – czyli to czego szukamy decydując się na zamieszkanie na wygodnych przedmieściach.

Co więcej, pod sam dom prowadzi wygodna, utwardzona droga, bo ul. Piaskowa jest już taka tylko z nazwy. W rzeczywistości od roku wykończona jest estetyczną cegiełką, a więc o piasku, ani tym bardziej błocie, nie może już być mowy.

Lokalna infrastruktura również decyduje o komforcie życia. ‘Przytulna Niewodnica’ zlokalizowane są w pobliżu lubianego przez okolicznych mieszkańców sklepu Chorten. Do najbliższej szkoły i przedszkola odległość wynosi również zaledwie kilkaset metrów, gdzie oprócz edukacji można skorzystać z rekreacji na świeżym powietrzu. A jeżeli komuś zatęskni się miejski zgiełk Białegostoku, to może skorzystać z linii autobusowej numer 10, która również jest w zasięgu krótkiego spaceru.
Rozpisaliśmy się o lokalizacji, ale sąsiedztwo to przecież nie tylko infrastruktura, ale przede wszystkim otaczający nas ludzie. Tu głównie znajdziemy poszukujących spokoju właścicieli okolicznych domków, a czasem i całkiem wystawnych rezydencji. Jest to typowa podmiejska sypialnia, której nie zakłócają ani niespodziewanie ulokowane blokowiska, ani żadne uciążliwe zakłady przemysłowe.
A to co od strony technicznej było do sprawdzenia i ustalenia, choć zajęło prawie dwa lata, jest już uporządkowane. Odwierty gruntowe były sprawdzane, media zostały podłączone, sytuacja prawna jest przejrzysta i potwierdzona notarialnie … mówiąc wprost, praca domowa solidnie odrobiona!

Call Now ButtonZadzwoń do nas!