DOMEK Z OGRÓDKIEM

Dziś wygoda życia to często wygoda przemieszczania się. Z Przytulnej Niewodnicy do Białegostoku wiodą dwie drogi. Bardzo wygodna świeżo wybudowana dwupasmowa droga przez Księżyno (10 minut do Stadionu Jagiellonii) oraz również remontowana droga przez Klepacze.

Od szeregówek do ronda na głównej drodze dzieli mieszkańców 300m dojazdu wygodnym asfaltem. A od frontu domków ułożona jest nowiutka kostka. Zero kurzu, błota i tych wszystkich podmiejskich ‘atrakcji’.

autobus10

Dla mniej zmotoryzowanych dobrą wiadomością jest sąsiedztwo przystanku komunikacji miejskiej. Autobus nr. 10 zawiezie uczniów do szkół w centrum miasta, a osobom zapracowanym pozwoli uniknąć kłopotów i kosztów związanych z parkowanie auta w śródmieściu. Uzupełnieniem komunikacji miejskiej są również busiki firmy Voyager.

Natomiast w niedalekiej odległości, ok. 1,5 km znajduje się stacja PKP. Już dziś można z niej wygodnie i szybko (ok.10 minut) dostać się do centrum Białegostoku, a nawet bezpośrednio do Warszawy. W niedalekiej przyszłości, ma to być ważny element wciąż rozwijanej kolei podmiejskiej.

Call Now ButtonZadzwoń do nas!