Funkcjonalne rozkłady

Wybraliśmy studio architektoniczne AIONI, z uwagi na doświadczenie w tworzeniu wnętrz idealnych do życia rodzinnego. Parter to centrum życia i rozrywki. Duża otwarta przestrzeń umożliwia połączenie strefy pracy i rozrywki. Rodzice, nawet spędzający czas na codziennych obowiązkach, mogą mieć swoje pociechy stale na oku. Kuchnię od strefy wypoczynku nie tyle rozdziela, co raczej łączy, duży rodzinny jadalniany stół. Dodatkowo hol z dużą szafą na kurtki, ustawna łazienka i bezpośredni dostęp do garażu – wszystko na swoim miejscu.

01-parter-0-2oferta-stokbud-com
01-pietro

Piętro to już zdecydowanie strefa odpoczynku. Na wstępnym etapie można je jeszcze zaaranżować wedle indywidualnych potrzeb. Można tam usytuować aż do 4 pomieszczeń, zapewniających miejsce do odpoczynku, ale w razie potrzeby również do spokojnej pracy zdalnej. Pomieszczenia są przytulne, ale nie przytłaczające. Nie ma tu męczących skosów, są za to piękne duże okna!
Forma z zewnątrz to również wyróżnik biura AIONI i głównego architekta Krzysztofa Kicińskiego, który przykłada wiele starań, aby miejsce do życia nie tylko było, ale i cieszyło. Dlatego zastosowano ciekawą bryłę, gdzie granice pomiędzy poszczególnymi segmentami są nieco zatarte, a uwagę przykuwa nie tyle powtarzająca się monotonia, co trwałe i estetyczne wykończenie skandynawskim drewnem. Tak, jesteśmy dumni z tego projektu i mamy przekonanie, że będzie cieszył oko, nie tylko domowników, przez kolejne długie lata

Call Now ButtonZadzwoń do nas!